bepish | به پیش bepish | به پیش

شرایط استفاده

۱۰ خرداد ۱۳۹۷
پرینت

خرید نرم‌افزار از سایت به پیش بر مبنای قوانین و آئین‌نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

کاربر باید تمامی اطلاعات درخواستی را به صورت صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

چنانچه خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی و ... اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود به پیش حق دارد سفارش را باطل کند.

فروش نرم‌افزار بر مبنای انتخاب یکی از سه دسته فروش می‌باشد بنابراین خریدار باید با توجه به شرایط و نیاز‌های خود یکی از موارد را خریداری کند.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او باشد نتواند نرم‌افزار را در اختیار خریدار قرار دهد، هر یک از طرفین حق دارند بدون هیچ گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نمایند.

تمامی ابزار و اطلاعاتی که در نرم‌افزار وجود دارد و مشتریان اطلاعات خود را برای استفاده از نرم‌افزار وارد میکنند صرفا برای مشخص ساختن راه و مسیر برای مشتریان است و این شرکت متعهد میشود از این اطلاعات استفاده‌ی غیر اخلاقی نکند.

این شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی و ... )نمی‌پذیرد.

بعد از خرید نرم‌افزار امکان انصراف از خرید وجود ندارد و وجه پرداختی جز در شرایط خاص قابل بازگشت نخواهد بود.

تمامی قسمت‌های نرم‌افزار تحت مالکیت تام گروه توسعه مدیریت رایمون می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از قسمت‌های مختلف نرم‌افزار خلاف قانون بوده و متخلف/متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت

تبدیل محتویات سایت و نرم‌افزار به هر شکلی اعم از doc ، pdf ، و .. جهت ارائه بر روی سایت و وبلاگ‌ها بدون کسب اجازه از مدیریت سایت، ممنوع است.

مسئولیت‌های مربوط به پشتیبانی، رفع ایرادات، به روزرسانی و ... نرم‌افزار برعهده گروه توسعه مدیریت رایمون است.

هر کاربر تنها میتواند یک حساب کاربری داشته باشد و باید از ایجاد حساب کاربری تکراری و جعلی خودداری کند، در صورت احراز گروه توسعه مدیریت رایمون میتواند حساب کاربری را برای همیشه یا مدتی مسدود کند.

با توجه به شرایط در برخی از مواقع امکان تغییر اطلاعات و شرایط موجود در سایت وجود دارد. استفاده مستمر کاربر از سایت و نرم‌افزار به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

Icon